Ir daudz iemeslu, lai izvēlētos "Miele".
Šeit ir minēti seši no tiem.

Kopš dibināšanas 1899. gadā "Miele" vienmēr izpilda savā devīzē iekļauto solījumu "Immer besser". Ar šo devīzi mēs sakām: mēs darām visu, lai mūsu piedāvājums būtu "Immer besser" nekā citu un nākotnē kļūtu "Immer besser" nekā tas ir šodien. Mūsu klientiem tas sniedz mierinošu apziņu, ka, izvēloties "Miele", viņi ir pieņēmuši pareizo lēmumu un visticamāk tas ir lēmums visai dzīvei.

Miele Qualität

„Miele” kvalitāte

Jau vairāk nekā 100 gadus uz "Miele" var paļauties vienmēr, mūsu iekārtas Jūs nepievils. Esam vienīgie ražotāji šajā nozarē, kas savus izstrādājumus, piemēram, veļas mašīnas, veļas žāvētājus, trauku mašīnas vai cepeškrāsnis pārbauda, izvirzot līdz 20 gadu ilgu kalpošanas laiku. Izvēlēties "Miele" vienu reizi nozīmē izvēlēties "Miele" vienmēr. "Miele" klienti visā pasaulē paliek uzticīgi uzņēmuma produkcijai un iesaka to citiem. Arī turpmāk "Miele" apsola: mēs neizvēlēsimies kompromisa risinājumus attiecībā uz kvalitāti vai iekārtu ilgmūžību.

"Miele" tehnika

"Miele" nodrošina izcilus rezultātus ar minimālu enerģijas patēriņu. Tas attiecas gan uz higiēnisku un saudzīgu veļas, grīdu un trauku kopšanu, gan daudzveidīgu garšas baudījumu, gatavojot ēdienu. Šie rezultāti ir iespējami, izmantojot daudzas inovatīvas opcijas, kas ir pieejamas tikai "Miele" iekārtās. Neskaitāmas pirmās vietas nozares visprestižākajos izstrādājumu testos pasaulē apliecina šo vārdu patiesumu.

Handwerkskunst

"Miele" komforts

Vienalga, vai ar klasisko grozāmo slēdzi, klusu sensoru vai skārienjutīgu displeju kā Jūsu viedtālrunim,— 'Miele" iekārtu vadība ir vienkārša un patīkama. Papildus gan virtuvē, gan veļas mazgāšanā tiek piedāvāts plašs ērtu un uzticamu automātisko programmu klāsts ar izcila rezultāta garantiju un lielu mīlestību pret niansēm. Ar "Miele" Jūsu dzīve kļūs skaistāka!

Miele Design

"Miele" dizains

"Miele" izvēlas tīras formas un eleganci, kas nepakļaujas laika ritējumam. Nekur citur Jūs neatradīsiet tik lielu virtuves iebūvējamās tehnikas daudzveidību ar konsekventām dizaina līnijām un krāsām, kuru variet pieskaņot dažādiem iekārtojuma stiliem un virtuves mēbeļu fasādēm. Iekārtu dizains ir rūpīgi savstarpēji saskaņots. Neatkarīgi kā iekārtojat savu virtuvi, "Miele" iederēsies vienmēr.

Miele Service

"Miele" pakalpojumi

"Miele" klienti bauda priviliģētu attieksmi. To nodrošina mūsu ātrais un efektīvais Klientu apkalpošanas dienests, kurš vairākkārt ticis atzīts par labāko nozarē. Mūsu speciālisti labprāt ieradīsies pie Jums mājās arī, ja vēlaties saņemt individuālas mūsu izstrādājumu lietošanas apmācības vai profesionālu savu "Miele" iekārtu tīrīšanu. Mēs vienmēr esam Jūsu rīcībā. Tas ir solījums!

Die Marke Miele

Zīmols "Miele"

Daudzās valstīs "Miele" ir nozares iekārotākais zīmols. Savas dzimtenes Vācijas tirgū "Miele" 2013. gadā tika izvēlēts par visu laiku labāko zīmolu, vērtējot visas nozares („best brand ever“). Šāds zīmols spēj kaut ko pavēstīt arī par tā lietotāju: "Miele" klientiem ir augstas prasības attiecībā uz mājsaimniecības iekārtu veiktspēju, komfortu, dizainu un ietekmi uz vidi. Tas, kurš iegādājas "Miele", parāda izpratni par kvalitāti un stilu.